Okresní přebor mladší přípravky (2015 a mladší)
9. kolo - 29.10.2023 11:00
Rozhovice - Nasavrky/Ctětín
10:5 ()
Střelci: Oplištil Filip 3, Teplý Jáchym 2
Podrobnosti k zápasu zde.
9. kolo - 29.10.2023 09:00
Nasavrky/Ctětín - STOLANY A
5:8 ()
Střelci: Oplištil Filip 3, Teplý Jáchym 2
Podrobnosti k zápasu zde.
8. kolo - 22.10.2023 11:00
Nasavrky/Ctětín - Dřenice
10:5 ()
Střelci: Oplištil Filip 5, Teplý Jáchym 3, Tesák Adam, Tomek Antonín
Podrobnosti k zápasu zde.
8. kolo - 22.10.2023 10:00
STOLANY A - Nasavrky/Ctětín
11:3 ()
Střelci: Teplý Jáchym, Tesák Adam, Oplištil Filip
Podrobnosti k zápasu zde.
7. kolo - 15.10.2023 11:00
Chrudim D - Nasavrky/Ctětín
9:8 ()
Střelci: Teplý Jáchym 5, Školoud Jakub 3
Podrobnosti k zápasu zde.
7. kolo - 15.10.2023 09:00
Nasavrky/Ctětín - Chrudim C
10:1 ()
Střelci: Tomek Antonín 4, Školoud Jakub 3, Teplý Jáchym 3
Podrobnosti k zápasu zde.
6. kolo - 08.10.2023 10:00
Nasavrky/Ctětín - Heřmanův Městec B/Načešice
18:9 ()
Střelci: Oplištil Filip 9, Jelínek Tobiáš 6, Teplý Jáchym 2, Tomek Antonín
Podrobnosti k zápasu zde.
6. kolo - 08.10.2023 09:00
Rozhovice - Nasavrky/Ctětín
14:7 ()
Střelci: Oplištil Filip 3, Teplý Jáchym 2, Plíšek Rostislav, Jelínek Tobiáš
Podrobnosti k zápasu zde.
5. kolo - 01.10.2023 10:00
Nasavrky/Ctětín - Dřenice
8:8 ()
Střelci: Oplištil Filip 4, Školoud Jakub 3, Teplý Jáchym
Podrobnosti k zápasu zde.
5. kolo - 01.10.2023 09:00
Orel/Zaječice - Nasavrky/Ctětín
7:9 ()
Střelci: Oplištil Filip 7, Školoud Jakub, Teplý Jáchym
Podrobnosti k zápasu zde.
4. kolo - 24.09.2023 11:00
Chrudim C - Nasavrky/Ctětín
8:12 ()
Střelci: Teplý Jáchym 6, Oplištil Filip 3, Jelínek Tobiáš 3
Podrobnosti k zápasu zde.
4. kolo - 24.09.2023 09:00
Nasavrky/Ctětín - Chrudim D
15:6 ()
Střelci: Oplištil Filip 5, Teplý Jáchym 4, Školoud Jakub 3, Jelínek Tobiáš 2, Tesák Adam
Podrobnosti k zápasu zde.
3. kolo - 17.09.2023 11:00
Nasavrky/Ctětín - Rozhovice
10:9 ()
Střelci: Oplištil Filip 5, Teplý Jáchym 5
Podrobnosti k zápasu zde.
3. kolo - 17.09.2023 10:00
Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín
6:14 ()
Střelci: Oplištil Filip 7, Školoud Jakub 4, Teplý Jáchym 3
Podrobnosti k zápasu zde.
2. kolo - 10.09.2023 11:00
Dřenice - Nasavrky/Ctětín
10:5 ()
Střelci: Teplý Jáchym 3, Oplištil Filip 2
Podrobnosti k zápasu zde.
2. kolo - 10.09.2023 09:00
Nasavrky/Ctětín - Orel/Zaječice
11:1 ()
Střelci: Oplištil Filip 6, Teplý Jáchym 2, Školoud Jakub, Jelínek Tobiáš, Tesák Adam
Podrobnosti k zápasu zde.
1. kolo - 03.09.2023 10:00
Nasavrky/Ctětín - Heřmanův Městec B/Načešice
16:7 ()
Střelci: Oplištil Filip 8, Teplý Jáchym 4, Školoud Jakub 3, Tesák Adam
1. kolo - 03.09.2023 09:00
STOLANY A - Nasavrky/Ctětín
18:4 ()
Střelci: Pecinová Diana, Tlapáková Adéla, Růžička Eliáš, Tesák Adam
Podrobnosti k zápasu zde.