Okresní přebor starší přípravky   2019/2020

10. kolo - 14.06.2020 10:00

Svratouch/Kameničky - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

10. kolo - 14.06.2020 09:00

Nasavrky/Ctětín - Svratouch/Kameničky

zrušeno (Covid-19)

9. kolo - 07.06.2020 10:00

Nasavrky/Ctětín - Hrochův Týnec

zrušeno (Covid-19)

9. kolo - 07.06.2020 09:00

Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

8. kolo - 31.05.2020 11:00

Nasavrky/Ctětín - Rosice

zrušeno (Covid-19)

8. kolo - 31.05.2020 10:00

Křižanovice - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

7. kolo - 24.05.2020 11:00

Nasavrky/Ctětín - Rosice

zrušeno (Covid-19)

7. kolo - 24.05.2020 10:00

Rosice - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

6. kolo - 17.05.2020 11:00

Svratouch/Kameničky - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

6. kolo - 17.05.2020 10:00

Nasavrky/Ctětín - Svratouch/Kameničky

zrušeno (Covid-19)

5. kolo - 10.05.2020 10:00

Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

5. kolo - 10.05.2020 09:00

Nasavrky/Ctětín - Ronov/Třemošnice B

zrušeno (Covid-19)

4. kolo - 03.05.2020 10:00

Nasavrky/Ctětín - Luže

zrušeno (Covid-19)

4. kolo - 03.05.2020 09:00

Hrochův Týnec - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

3. kolo - 26.04.2020 10:00

Nasavrky/Ctětín - Stolany

zrušeno (Covid-19)

3. kolo - 26.04.2020 09:00

Luže - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

2. kolo - 19.04.2020 10:00

Rosice - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

2. kolo - 19.04.2020 09:00

Nasavrky/Ctětín - Rosice

zrušeno (Covid-19)

1. kolo - 12.04.2020 11:00

Nasavrky/Ctětín - Stolany

zrušeno (Covid-19)

1. kolo - 12.04.2020 11:00

Nasavrky/Ctětín - Stolany

- : -

1. kolo - 12.04.2020 10:00

Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín

- : -

1. kolo - 12.04.2020 10:00

Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín

zrušeno (Covid-19)

10. kolo - 03.11.2019 11:00

Tuněchody - Nasavrky/Ctětín

13:1 (0:0)

Střelci: Jelínek Adam

10. kolo - 03.11.2019 09:00

Nasavrky/Ctětín - Načešice

1:7 (0:0)

Střelci: Trpkoš Michal

9. kolo - 27.10.2019 11:00

Načešice - Nasavrky/Ctětín

7:2 (0:0)

Střelci: Jelínek Adam, Vodrážka Petr

9. kolo - 27.10.2019 10:00

Nasavrky/Ctětín - Načešice

0:9 (0:0)

8. kolo - 20.10.2019 11:00

Stolany - Nasavrky/Ctětín

6:1 (4:1)

Střelci: Hajšínek Jakub

8. kolo - 20.10.2019 09:00

Nasavrky/Ctětín - Dřenice

1:11 (1:4)

Střelci: Vodrážka Petr

7. kolo - 13.10.2019 11:00

Nasavrky/Ctětín - Ronov/Třemošnice B

6:6 (3:3)

Střelci: Trpkoš Michal 4, Linhart Matyáš, Vodrážka Petr

7. kolo - 13.10.2019 10:00

Rozhovice - Nasavrky/Ctětín

10:3 (8:2)

Střelci: Vodrážka Petr 2, Trpkoš Michal

6. kolo - 06.10.2019 10:00

Nasavrky/Ctětín - Dřenice

0:11 (0:6)

6. kolo - 06.10.2019 09:00

Dřenice - Nasavrky/Ctětín

11:0 (9:0)

5. kolo - 29.09.2019 11:00

Nasavrky/Ctětín - Dřenice

1:11 (0:6)

Střelci: Janeček Tomáš

5. kolo - 29.09.2019 10:00

Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín

13:3 (5:1)

Střelci: Jelínek Adam 2, Pilný Matyáš

4. kolo - 22.09.2019 11:00

Rozhovice - Nasavrky/Ctětín

19:0 (0:0)

4. kolo - 22.09.2019 09:00

Nasavrky/Ctětín - Tuněchody

2:12 (1:4)

Střelci: Vodrážka Petr, Trpkoš Michal

3. kolo - 15.09.2019 10:00

Nasavrky/Ctětín - Tuněchody

1:12 (1:6)

Střelci: Vodrážka Petr

3. kolo - 15.09.2019 09:00

Stolany - Nasavrky/Ctětín

7:3 (3:3)

Střelci: Vodrážka Petr 2, Jelínek Adam

2. kolo - 07.09.2019 11:00

Nasavrky/Ctětín - Načešice

4:7 (0:0)

Střelci: Vodrážka Petr 4

2. kolo - 07.09.2019 10:00

Stolany - Nasavrky/Ctětín

9:3 (0:0)

Střelci: Vodrážka Petr 3

1. kolo - 01.09.2019 10:00

Křižanovice - Nasavrky/Ctětín

4:4 (0:0)

Střelci: Trpkoš Michal 3. Školník Bruno

1. kolo - 01.09.2019 09:00

Nasavrky/Ctětín - Křižanovice

2:6 (0:0)

Střelci: Jelínek Adam, Vodrážka Petr