9. Rohovládova Bělá 26 11 0 15 43:43 36 3 6
13. Ústí nad Orlicí B 26 7 0 19 27:74 19 2 0

Luže - Nasavrky

1:2 (0:1)

Střelci: 6. Dostál Filip, 69. Boháč Ondra

Sestava: Drášil Tomáš - Mikan Jiří, Dostálek Michal, Michek Roman (72. Krejčí Michal), Pešek Radek - Čechlovský Michal, Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Dostál Filip - Boháč Ondra, Vojíř Jan (61. Plíšek Martin)

Komentář k zápasu: Nasavrky v Luži potvrdily proč jsou tak vysoko v tabulce. Hostující hráči, na rozdíl od domácích, hráli jednoduchý, přímočarý fotbal, bez zbytečných kudrlinek. Na dva tři doteky se lehce dostávali před pokutové území Luže. Domácí zbytečně hodně kombinovali do šířky, komplikovali si situaci, a když se dostali do šance, byli jaloví v zakončení, takže po zásluze odcházejí z utkání tentokrát bodově naprázdno.

25. kolo - 10.06.2017 17:00

Nasavrky - Načešice

3:1 (3:0)

Střelci: 28. Soudek Pavel, 36. Soudek Pavel, 40. Soudek Pavel

ŽK: 18. Čechlovský Michal, 63. Michek Tomáš

Sestava: Drášil Tomáš (46. Stýblo Radek) - Hnízdo David (61. Plíšek Martin), Dostálek Michal, Michek Roman, Pešek Radek - Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel (61. Vojíř Jan), Michek Tomáš, Dostál Filip - Čechlovský Michal (74. Krejčí Michal), Boháč Ondra (61. Mikan Jiří)

24. kolo - 03.06.2017 17:00

Rohovládova Bělá - Nasavrky

1:2 (1:2)

Střelci: 16. Dostál Filip, 45. Vojíř Jan

ŽK: 42. Vojíř Jan, 49. Dostál Filip, 54. Čechlovský Michal, 54. Čechlovský Ondřej, 81. Hnízdo David

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Soudek Pavel, Michek Roman, Pešek Radek - Čechlovský Ondřej (85. Pavlík Vojtěch), Michek Tomáš, Mikan Jiří, Dostál Filip - Čechlovský Michal (60. Boháč Ondra), Vojíř Jan (70. Krejčí Michal)

Komentář k zápasu: Nasavrky se vyhouply na třetí příčku, když těsně zvítězily. Všechny branky padly už v první půli, když Nasavrčtí otáčeli nepříznivý vývoj utkání. Po brankách Dostála a Vojíře si ale odnášeli do kabin jednobrankové vedení, které po zbytek zápasu udrželi.

23. kolo - 27.05.2017 17:00

Nasavrky - Vysoké Mýto B

4:1 (3:0)

Střelci: 19. Dostál Filip, 25. Čechlovský Ondřej, 36. Plíšek Martin, 86. Vojíř Jan

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Dostálek Michal, Michek Roman, Mikan Jiří - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin (73. Dostálek Tomáš), Dostál Filip - Čechlovský Michal, Vojíř Jan

22. kolo - 21.05.2017 17:00

Nasavrky - Dobříkov

1:2 n.p. (0:0)

Střelci: 85. Michek Roman (penalty: Michek Tomáš , Michek Roman , Dostál Filip , Mikan Jiří )

ŽK: 46. Michek Tomáš, 57. Čechlovský Michal, 89. Čechlovský Ondřej

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Dostálek Michal, Michek Roman, Michek Tomáš - Čechlovský Ondřej, Plíšek Martin (76. Pešek Radek), Soudek Pavel, Dostál Filip - Čechlovský Michal, Vojíř Jan (59. Mikan Jiří)

21. kolo - 14.05.2017 17:00

Lanškroun - Nasavrky

3:0 (2:0)

ŽK: 39. Soudek Pavel

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Dostálek Michal, Michek Roman, Boháč Ondra (78. Pavlík Vojtěch) - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Soudek Pavel, Dostál Filip - Čechlovský Michal (46. Plíšek Martin), Vojíř Jan

20. kolo - 06.05.2017 17:00

Nasavrky - Pomezí

3:1 (2:1)

Střelci: 15. Vojíř Jan, 42. Dostál Filip, 87. Soudek Pavel

ŽK: 84. Boháč Ondra, 85. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Dostálek Michal, Michek Roman, Mikan Jiří - Čechlovský Ondřej (67. Plíšek Martin), Michek Tomáš, Soudek Pavel, Dostál Filip (89. Krejčí Michal) - Čechlovský Michal (79. Pešek Radek), Vojíř Jan (59. Boháč Ondra)

19. kolo - 29.04.2017 16:30

Litomyšl - Nasavrky

6:0 (0:0)

ŽK: 82. Dostálek Tomáš

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Dostálek Michal, Michek Roman (29. Čechlovský Ondřej), Pešek Radek - Mikan Jiří, Michek Tomáš, Plíšek Martin, Boháč Ondra - Dostálek Tomáš, Čechlovský Michal

Komentář k zápasu: Litomyšlská Jiskra hostila Nasavrky, které byly v tabulce před ní, tudíž se čekala těžká bitva. Opak byl ovšem pravdou. Už v první půlce se hrálo za její trvalé převahy, které však scházelo gólové vyjádření. K tomu došlo brzy po změně stran a jakmile vstřelil Vejrych první gól, stala se z klání jasná záležitost. Hosté odpadli a kdyby domácí proměnili všechny vyložené šance, bylo by skóre snad dvouciferné.

18. kolo - 22.04.2017 16:30

Nasavrky - Letohrad B

3:1 (2:0)

Střelci: 27. Michek Roman, 32. Čechlovský Michal, 82. Boháč Ondra

ŽK: 32. Pešek Radek, 39. Plíšek Martin, 58. Čechlovský Michal, 61. Hnízdo David

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Dostálek Michal, Michek Roman, Pešek Radek (46. Mikan Jiří) - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin (80. Dostálek Tomáš), Dostál Filip - Novák Lukáš (46. Boháč Ondra)

Komentář k zápasu: Nasavrky v sobotním utkání dokázali přehrát Letohrad. Domácí se dostali do vedení ve 27. minutě zásluhou Romana Michka. O pět minut později byl rozdíl už dvougólový, když se trefil Čechlovský. Zápas zdramatizovala nařízená penalta po hodině hry, kterou proměnil Sita. Pojistku vítězství však osm minut před koncem vstřelil Ondra Boháč.

17. kolo - 16.04.2017 16:30

Ústí n.O. B - Nasavrky

1:0 (1:0)

ŽK: 70. Plíšek Martin

Sestava: Drášil Tomáš - Mikan Jiří, Dostálek Michal, Michek Roman, Pešek Radek (57. Novák Lukáš) - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin, Dostál Filip - Vojíř Jan (86. Dostálek Tomáš), Boháč Ondra

16. kolo - 08.04.2017 16:00

Nasavrky - Horní Jelení

1:0 (1:0)

Střelci: 32. Dostál Filip

ŽK: 30. Čechlovský Ondřej, 51. Michek Roman, 66. Vojíř Jan

Sestava: Drášil Tomáš - Boháč Ondra, Dostálek Michal, Michek Roman, Michek Tomáš - Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel, Plíšek Martin (74. Pešek Radek), Dostál Filip - Vojíř Jan (75. Mikan Jiří), Čechlovský Michal

Komentář k zápasu: Zápas se začal hrát na deštěm rozmáčeném terénu. Ve dvanácté minutě po zásahu míčem musel být sanitkou odvezen M. Čechlovský. Domácí šli do vedení v třicáté první minutě, když rychlou kombinací zakončil Dostál. Druhý poločas na těžkém terénu nepřinesl pohledný fotbal. Hosté byli v této fázi lepší, ale z převahy nic nevytěžili.

15. kolo - 02.04.2017 16:00

Pardubičky - Nasavrky

0:3 (0:2)

Střelci: 1. Dostál Filip, 8. Čechlovský Michal, 87. Boháč Ondra

ŽK: 61. Vojíř Jan, 86. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek (46. Plíšek Martin), Dostálek Michal, Michek Roman, Hnízdo David (62. Boháč Ondra) - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Soudek Pavel, Dostál Filip - Vojíř Jan (75. Mikan Jiří), Čechlovský Michal (82. Novák Lukáš)

Komentář k zápasu: Fotbalisté Nasavrk se ujali vedení krátce po zahájení zápasu, kdy přesně zakončoval Čechlovského centr Dostál. Ještě lépe bylo pro hosty v sedmé minutě. To totiž vedli již o dvě branky, tentokrát zúročil další centrovaný míč M. Čechlovský. Domácí fotbalisté nebyli schopní důraznějšímu soupeři vůbec konkurovat. V průběhu první půle Pardubičky přišly o zraněného hráče. Ve 40. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Bednář a situace domácích byla zdánlivě neřešitelná. Přesto byli po změně stran Nasavrkům paradoxně vyrovnanějším soupeřem, ale nedokázali si vytvořit brankové příležitosti.
Početní výhodu hosté nakonec přeci jen využili, když v 88. minutě pečetil konečné skóre Boháč. Nasavrky tak zcela zaslouženě zvítězily a připsaly tři body si do tabulky a drží se na pátém místě.

14. kolo - 25.03.2017 14:30

Nasavrky - Svitavy B

6:1 (2:0)

Střelci: 14. Čechlovský Michal, 43. Čechlovský Michal, 62. Vojíř Jan, 70. Michek Tomáš (pen.), 72. Mikan Jiří, 79. Mikan Jiří

ŽK: 32. Čechlovský Michal

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek (46. Plíšek Martin), Dostálek Michal, Michek Roman, Boháč Ondra - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Soudek Pavel, Dostál Filip - Vojíř Jan (69. Mikan Jiří), Čechlovský Michal (61. Novák Lukáš)

13. kolo - 05.11.2016 14:00

Nasavrky - Luže

0:2 (0:0)

Sestava: Drášil Tomáš - Mikan Jiří, Michek Roman, Dostálek Michal, Hnízdo David - Dostál Filip, Michek Tomáš, Plíšek Martin, Soudek Pavel - Vojíř Jan (76. Pešek Radek), Čechlovský Ondřej

Komentář k zápasu: V silném větru si s míčem lépe poradili hosté, kteří šli do vedení v 60. minutě, když po zmatcích v šestnáctce přehodil Kapitola domácího brankáře. Nasavrcká snaha o vyrovnání vyzněla naprázdno a hosté po rychlém brejku v 90. minutě přidali druhý gól.

12. kolo - 29.10.2016 14:30

Načešice - Nasavrky

3:2 (0:1)

Střelci: 17. Dostálek Michal, 62. Boháč Ondra

ŽK: 73. Dostál Filip, 84. Michek Roman

Sestava: Michek Tomáš - Mikan Jiří, Michek Roman, Dostálek Michal, Hnízdo David - Dostál Filip, Soudek Pavel, Plíšek Martin, Čechlovský Ondřej - Vojíř Jan (45. Novák Pavel), Boháč Ondra (80. Pešek Radek)

11. kolo - 22.10.2016 15:30

Nasavrky - Rohovládova Bělá

2:3 n.p. (1:0)

Střelci: 30. Boháč Ondra, 80. Dostál Filip (penalty: Michek Tomáš , Michek Roman , Mikan Jiří , Dostál Filip , Dostálek Michal , Plíšek Martin , Soudek Pavel )

Sestava: Drášil Tomáš - Mikan Jiří, Michek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal - Soudek Pavel, Dostál Filip, Plíšek Martin, Čechlovský Ondřej - Vojíř Jan (75. Čechlovský Michal), Boháč Ondra (81. Hnízdo David)

Komentář k zápasu: Domácí ohrozili branku hostí již ve druhé minutě. Trestný kop T. Michka vyrazil Pšenička na roh. Ve 29. minutě zahrávali hosté trestný kop, ale se slabou střelou neměl domácí gólman žádné problémy. Po půlhodině byl k vidění sólový průnik O. Čechlovského, jeho střelu ve skluzu dorazil do sítě Boháč.
Po hodině hry hosté vyrovnali, když se zblízka trefil Kotajny. V 80. minutě přetáhl Čechlovského centr, Dostálek jej dokázal vrátit před branku, kde už stál připravený Dostál. Ten pohodlně dopravil míč do sítě. V 90. minutě hosté po sporné situaci u rohového praporku rychle rozehráli a střela Jelínka skončila za zády domácího gólmana.
V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, když v sedmé sérii proměnil rozhodující penaltu Špidlen.

10. kolo - 16.10.2016 16:00

Vysoké Mýto B - Nasavrky

3:1 (1:0)

Střelci: 90. Soudek Pavel

ŽK: 40. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Mikan Jiří, Dostálek Michal, Michek Roman, Starý Radek (46. Vojíř Jan) - Boháč Ondra, Michek Tomáš, Soudek Pavel, Dostál Filip - Plíšek Martin, Čechlovský Ondřej

Komentář k zápasu: Na těžkém podmáčeném hřišti se domácí ocitli v osmé minutě v první gólové šanci, ale brankář Drášil včasným vyběhnutím gólu zabránil. Nasavrky se dostaly před branku až ve 12. minutě, ale Plíšek domácího brankaře nepřekonal. Do vedení šli domácí až v 27. minutě, když centr Motla hlavičkou zakončil Sedlák.
V 53. minutě dal druhý gól domácích Podmajerský. V 76. minutě střelou z otočky nepřekonal brankáře Krátkého Tomáš Michek. Ujal se až Motlův rychlý brejk z 80. minuty, kdy zakončoval znovu Podmajerský. Hosté se dočkali alespoň čestného zásahu, když se v 90. minutě dokázal prosadit Soudek po nahrávce Plíška. Domácí si tak zaslouženě dokráčeli k vítězství.

9. kolo - 08.10.2016 16:00

Dobříkov - Nasavrky

1:2 (0:1)

Střelci: 18. Čechlovský Ondřej, 47. Plíšek Martin

ŽK: 56. Plíšek Martin

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Michal, Michek Tomáš, Michek Roman, Rejholec Jakub - Mikan Jiří, Soudek Pavel (78. Paulus Jaroslav), Plíšek Martin (87. Vojíř Jan), Dostál Filip - Čechlovský Ondřej, Čechlovský Michal (58. Starý Radek)

Komentář k zápasu: Prvních patnáct minut byli lepším týmem domácí, ale své šance nevyužili. Nasavrckým hráčům jejich první střela skončila v síti brankáře Rychtaříka, když se v osmnácté minutě po přihrávce Dostála trefil O. Čechlovský.
Hostům se vydařil vstup do druhé půle, když těsně po přestávce po přihrávce za obranu přehodil hostujícího gólmana Plíšek. V padesáté druhé minutě sám před brankářem Dostál trefuje tyč. V padesáté osmé minutě sólo Plíška z poloviny hřiště končí střelou těsně vedle. V sedmdesáté šesté minutě domácí snižují na 1:2, když trestný kop našel přesně hlavu Petra Horníčka. Závěrečný tlak domácích vyrovnání nepřinesl, a tak si Nasavrky odvážejí cenné tři body.

8. kolo - 01.10.2016 16:30

Nasavrky - Lanškroun

1:0 (1:0)

Střelci: 36. Rejholec Jakub

ŽK: 24. Vojíř Jan, 55. Rejholec Jakub, 81. Plíšek Martin

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Tomáš, Michek Roman, Rejholec Jakub - Pešek Radek (73. Boháč Ondra), Čechlovský Ondřej, Plíšek Martin, Rejholec Luboš (85. Čechlovský Michal) - Dostál Filip, Vojíř Jan (29. Novák Lukáš, 89. Starý Radek)

Komentář k zápasu: Hosté se dostali do šance hned v první minutě, ale jejich hlavička po rohovém kopu skončila těsně vedle. Ve 20. minutě vytáhl hostující brankář střelu O. Čechlovského na roh. Ve 36. minutě J. Rejholec se štěstím uklidil do brány rohový kop Filipa Dostála. O minutu později pokryl brankář Jaroš rychlý brejk domácích.
V druhé půli skončila pohledná souhra Dostála a O. Čechlovského v rukavicích Jaroše. Závěr utkání domácí i přes narůstající tlak hostí ustáli a získali cenné tři body za výhru nad lídrem soutěže.

7. kolo - 25.09.2016 16:30

Pomezí - Nasavrky

2:1 (1:0)

Střelci: 59. Mikan Jiří

ŽK: 60. Plíšek Martin, 64. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David (60. Boháč Ondra), Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří (76. Dostálek Tomáš) - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin (72. Rejholec Luboš), Dostál Filip - Vojíř Jan, Soudek Pavel

Komentář k zápasu: Svitavský deník - Milan Janko, trenér TJ Sokol Pomezí: Naštěstí není fotbal gymnastika nebo krasobruslení a nehraje se na umělecký dojem. Chtěli jsme dostat soupeře pod tlak a donutit ho k chybám, místo toho jsme však podali herně nejhorší výkon za dobu mého působení u týmu. Nedařila se nám rozehrávka, neměli jsme odražené míče, naopak hosté byli nebezpeční rychlým přechodem do útoku. K úspěšnému výsledku nám pomohly standardní situace. V době, kdy se Nasavrky snažily srovnat a hrály na riziko, jsme měli z brejků tři čtyři vyložené šance, ale vyšší než jednogólový rozdíl by byl pro hosty krutý. Za výhru jsem však pochopitelně rád.

6. kolo - 17.09.2016 17:00

Nasavrky - Litomyšl

3:1 (1:1)

Střelci: 37. Čechlovský Ondřej, 58. Soudek Pavel, 69. Dostál Filip (pen.)

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Čechlovský Ondřej (80. Rejholec Luboš), Michek Tomáš, Plíšek Martin (76. Rejholec Jakub), Dostál Filip - Boháč Ondra (61. Vojíř Jan), Soudek Pavel

Komentář k zápasu: První poločas přinesl vyrovnané utkání z obou stran, ve 13. minutě se v první šanci domácích ocitl Soudek, který v pádu netrefil branku. O dvacet minut později domácí obrana chybovala, toho dokonale využil Urban, který zakončoval z malého vápna. Radost hostů však příliš dlouho netrvala. Pouhých pár minut vydrželo jejich vedení, než vyrovnal O. Čechlovský po přihrávce T. Michka.
Po začátku druhého poločasu mohlo být pro domácí ještě veseleji, ale sourozenecká spolupráce Michků vedla pouze k nastřelení brankové konstrukce. T. Michek o čtyři minuty později svou přihrávkou našel Soudka, ten se v zakončení nemýlil a poslal domácí do vedení. V 68. minutě zahráli hosté ve vápně rukou, rozhodčí nařídil penaltu, a tu proměnil F. Dostál. Tato branka definitivně zlomila odpor Litomyšle, která se sice na konci zápasu dostala do gólové šance, ale brankář Drášil zabránil ve změněn výsledku.
Stínem utkání bylo nezaviněné zranění střídajícího hráče hostí, kterého transportovala záchranná služba s podezřením na poranění páteře.

5. kolo - 11.09.2016 10:15

Letohrad B - Nasavrky

2:3 n.p. (2:1)

Střelci: 45. Mikan Jiří, 50. Boháč Ondra (penalty: Dostál Filip , Michek Roman , Čechlovský Ondřej , Mikan Jiří , Michek Tomáš )

ŽK: 15. Drášil Tomáš, 84. Čechlovský Ondřej

Sestava: Drášil Tomáš - Soudek Pavel, Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Boháč Ondra (76. Rejholec Jakub), Michek Tomáš, Plíšek Martin, Dostál Filip - Čechlovský Ondřej, Vojíř Jan (61. Rejholec Luboš)

Komentář k zápasu: Při první šanci Nasavrk v desáté minutě trefuje Vojíř tyč. Ve třinácté minutě jdou domácí do vedení, když svoji šanci proměnil osamocený Beneš. V šestnácté minutě fauluje nasavrcký gólman a rozhodčí píská penaltu, kterou Drášil chytá. Ve dvacáté minutě v gólové šanci Vojíř míjí branku. Ve třicáté minutě na 2:0 zvyšuje J. Procházka po chybě Nasavrk ve středu hřiště.
Ve čtyřicáté páté minutě z přímého kopu snižuje na 2:1 Mikan. V padesáté minutě rychlý útok Nasavrk po centru Soudka zakončuje z první angličanem Boháč. Do konce zápasu si už ani jedno mužstvo gólové šance nevytvořilo, a tak došlo na pokutové kopy.
Výraznou postavou utkání byl v penaltovém rozstřelu nasavrcký brankář Drášil, když domácím chytil dva pokutové kopy.

4. kolo - 03.09.2016 17:00

Nasavrky - Ústí n.O. B

2:0 (0:0)

Střelci: 55. Boháč Ondra, 63. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Boháč Ondra (78. Pešek Radek), Michek Tomáš, Plíšek Martin (84. Rejholec Jakub), Dostál Filip- Čechlovský Ondřej (89. Krejčí Michal), Vojíř Jan (74. Paulus Jaroslav)

Komentář k zápasu: Během nasavrcké pouti vidělo 180 diváků pohledný fotbalový zápas, ve kterém byli nakonec úspěšnější domácí, kteří proměnili dvě z mnoha svých gólových šancí. Utkání začalo mírnou převahu hostujícího celku a po jeho ochabnutí se začali domácí dostávat do příležitostí. První šance Vojíře ve čtrnácté minutě skončila těsně vedle branky, další šanci spálil Filip Dostál, když jeho slabou střelu kryl hostující brankář. Ve 27. minutě první šanci hostí zahodil Felgr. Těsně před koncem poločasu nepřekonal brankáře v gólovce ani domácí Mikan.
Druhá půle začala tutovkou Boháče, ale hostující brankář nadále držel čisté konto. V 52. minutě po rychlé akci domácích skončil míč v síti hostí, rozhodčí však oprávněně pískal hru rukou. Hned o tři minuty později domácí konečně vstřelili branku, když samostatný brejk proměnil Boháč. V 63. minutě zatáhl míč po pravé straně Čechlovský a jeho centr akrobaticky zakončil Filip Dostál. Po zbytek zápasu si již domácí vedení pohlídali a nedovolili soupeři úpravu výsledku.

3. kolo - 28.08.2016 17:00

Horní Jelení - Nasavrky

0:1 (0:0)

Střelci: 72. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Soudek Pavel, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Boháč Ondra, Michek Tomáš, Plíšek Martin (89. Michek Roman), Dostál Filip (83. Paulus Jaroslav) - Čechlovský Ondřej, Vojíř Jan (83. Dostálek Tomáš)

Komentář k zápasu: Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byly lepší Nasavrky, ve druhém domácí hru vyrovnali. Paradoxně právě ve druhém poločase inkasovali.

2. kolo - 20.08.2016 17:00

Nasavrky - Pardubičky

3:2 n.p (0:1)

Střelci: 53. Mikan Jiří, 55. Soudek Pavel (penalty: Michek Tomáš , Mikan Jiří , Michek Roman , Čechlovský Ondřej , Dostálek Tomáš , Dostálek Michal , Soudek Pavel , Pešek Radek )

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin (88. Dostálek Tomáš), Soudek Pavel - Boháč Ondra (78. Pešek Radek), Vojíř Jan (70. Novák Lukáš)

Komentář k zápasu: Hosté začali utkání mírným tlakem. Postupem času se však hra vyrovnala. V první šanci Pardubiček Rezek ještě minul branku. Ve 22. minutě však šel rozehrávat rohový kop Hrebenár a míč z jeho kopačky skončil až v brance. Domácím se podařilo vyrovnat až v padesáté minutě díky Mikanovi, který tváří v tvář gólmanovi nedal šanci. Hned o dvě minuty později Mikan nahrál Soudkovi a ten z 20 metrů vstřelil druhý gól Nasavrk. Z vedení se však domácí neradovali dlouho. V 61. minutě Boháč špatně odkopl a míč skončil na hlavě Krejčího, který srovnal skóre na 2:2.
V penaltách byli šťastnější domácí, když rozhodující kop na 6:5 proměnil Pešek.

1. kolo - 14.08.2016 17:00

Svitavy B - Nasavrky

3:2 (1:0)

Střelci: 67. Mikan Jiří, 86. Dostálek Michal

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Mikan Jiří - Čechlovský Ondřej, Michek Tomáš, Plíšek Martin (75. Čechlovský Michal), Soudek Pavel - Boháč Ondra, Vojíř Jan

Komentář k zápasu: První šanci utkáni měli domácí fotbalisté, tu však ještě proměnit nedokázali. Na gól si museli Svitavští počkat až do 20. minuty, kdy se po centru z pravé strany trefil hlavou přesně Ryšavý.
V prvním poločase se už nikdo neprosadil. To druhou půli začali domácí slibným tlakem, ale ani ten jim nepřinesl vážnější šanci. Po hodině hry se dostal k dobré střele nasavrcký Soudek, ale míč skončil pouze v boční síti. O čtyři minuty později viděl druhou žlutou kartu domácí Jukl a zamířil předčasně do sprch.
O další čtyři minuty později využil výhodu jednoho hráče v poli Mikan a vyrovnal. Deset minut před koncem, ale přišla chyba Nasavrk a domácí vrátili vedení na svou stranu. O pět minut později bylo pro hosty ještě hůře, když třetí gól přidal nikým nebráněný Křížek. Nasavrčtí sice dokázali obratem snížit, když Dostálek vykřesal v 87. minutě naději na bod, ale závěrečný tlak Nasavrk už k vyrovnávacímu gólu nevedl.